+ ۲شنبه‌ها روز تعطیلیمونه و در نتیجه ما فردا تعطیلیم و از ۳شنبه شروع میشه همه‌چی و نمیدونید چقدر خرسندم از این بابت ^___^ واهاهاهاهاهای و خا سوز به دل همتون P: هشتگ عقده‌ای خودتونید :دی 

برید دعا کنید دانشگاه قبول نشم وگرنه که بیچاره میشید با عقده‌ای بازی‌های من :دی (حالا من یه چی گفتم؛ شما گوش نکنید یه وقت :| )

++ آقا میشه نقش منفی فیلم رو به این بازیگر خوب‌ها ندید؟ خا اینقدر خوب بازی میکنن آدم دلش نمیاد ازشون بدش بیاد '_' 

+++ یه زمانی کلاس ششم بودم و از مدرسه که اومدم خونه‌ی مادرجونم شنیدم که ثنا به دنیا اومده و میریم خونه‌ی عموم. البته اونموقع اسمش هنوز معلوم نبود. چقدر روزهای قشنگی بودن :)) همش خونه‌ی عموم پلاس بودم و با اون فینگیلی بازی میکردم *_* گوگولی من ^_^ حالا الان اولین دندونش لق شده =)) چقدر بزرگ شده کوچولو [لبخند چپلوک] 

++++ اینقدر برخوردم با گوشیم بد شده که میترسم به ماه نکشیده بپوکه :| یکی نیست بگه خا داداچ من درسته میخوای سال بعد گوشی بگیری ولی قرار نیست اینو داغون کنی که :| گلسش رسما به فنا رفته و هر وقت خواستم عوضش کنم گفتم ولش کن بابا ارزششو نداره :| چهارشنبه هم نمیدونم چیشد که دکمه وسطش (سامسونگه گوشیم) ضربه خورده و پوکیده قشنگ :// 

+++++ خوشحالم که قراره سال آخری باشه که میرم مدرسه :) خیلی خوشحال :)))) 

++++++ نمیفهمم چجوریه که همه عین چی کاراشون مونده و من همه کارامو غیر تست دینی انجام دادم :| بعد جزو این همه بچه‌های تاپمون و کسایی که میدونم دروغ نمیگن و اهل رقیب به در کردن نیستن هم داشتن میگفتن کاراشون مونده :| هی میگم نکنه من یه ایرادی داره کارم '_' 

+++++++ حالم بهم میخوره از اینکه الکی هی بهم میگن عزیزم، عزیز دلم، قربونت بشم، یا جان میذارن تنگ اسم آدم :/ بابا یعنی چی آخه؟ اینا همش دروغه! نیست؟ 

حالم بهم خورد وقتی دیدم که وقتی دبیر فیزیکمون برگشته میگه که سال بعد نیست و موفق باشیم و بچه‌ها قبلش داشتن عروسی میگرفتن که دیگه نیست و بعد میرن تو گروه میگن خانم حیف شد و خیلی زحمت کشیدید و فلان -__- آخه چرا دروغ میگید؟؟؟ چراااا؟؟؟ 

++++++++ نمیگم خدایا رتبه‌م فلان شه یا فلان دانشگاه قبول شم؛ خدایا ازت میخوام که بهم قدرت و توانشو بدی که تا جایی که میتونم بخونم و نا امید نشم از لطف و رحمتت و کم نیارم وسط راه. اونقدری بخونم و تلاش کنم که سال بعد بگم من هرکاری که از دستم برمیومد رو کردم و این تمام من بود. همین. مرسی خدا :)) شما هم برام و برای همه‌ی کنکوری‌ها دعا کنید توی مسیر پیش رومون موفق باشیم [لبخند چپلوک]

اینجا همه‌چی درهم و برهم و قاطی و پاتیه :دی

بابابزرگ فرشته بود، بود!

من چمیدونم چی بذارم عنوان -_-

| ,  ,^ ,سال ,یه ,بهم ,سال بعد ,دعا کنید ,کاراشون مونده ,من یه ,لبخند چپلوک

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شهر کمیته امداد امام خمینی (ره) رستاق خشکشویی اندیشه و قلم آکادمی کسب درآمد از اینترنت آموزش زبان انگلیسی ایران خودشناسی سیامک عباسی | وبلاگ هواداران آموزش و پرورش مغز محور ایمان بیاوریم به شروع فصل جدیدی از زندگی وجودی خود